O nás

Majitel společnosti

Společnost O - CONSULT s. r. o. je vedena jako auditor - právnická osoba s osvědčením č. 038 zapsaná v seznamu Komory auditorů ČR.

Kromě toho, že je kladen větší důraz na nezávislost auditora, jsou také upraveny větší pravomoci pro kontrolu poskytovatelů auditorských služeb. Nemá význam zde popisovat procesy a náležitosti podle Mezinárodních auditorských standardů, to pozná každý z klientů v průběhu auditu. Základem pro práci auditora je především stanovení rizik jednotlivé zakázky a odhalení případných podvodů, kterých by se mohla prověřovaná účetní jednotka dopustit. To je také mj. důsledek před již několika lety zjištěných nepravostí v USA, kde kontrolní mechanismy včetně auditorů zklamaly.

Naše společnost veškeré své služby poskytuje na základě uzavřené smlouvy, jejíž součástí je i přiznání se k odpovědnosti za případnou škodu způsobenou klientovi a stanovení výše náhrady za takovou škodu. Smlouva má jednoznačně stanovené podmínky provedení naší služby a konečnou výši ceny za provedené služby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
luxury aaa replica rolex day date mens rolex calibre 2836 2813 18038 hands has achieved the dream of getting the greatest quality of wrist watches.who makes the best Milk Tea Vape have been pretty selected around the points.